Zahraničné

Už teraz sa tešíte na letnú dovolenku? Odíďte na slnečný a nádherný Cyprus

5579_plaz.jpg

Zažite prvé budúcoročné šumenie mora na Cypre.

Nemáte radi zimu a už sa tešíte, kedy si užijete prvé slnečné lúče niekde v teple? Zaobstarajte si už teraz letnú dovolenku so zlavy.markiza.sk a vyrazte na ňu skôr. Cyprus prináša tú pravú vôňu leta, mora a čerstvého teplého vetra. Môžete tam byť už na Veľkú noc alebo prvé májové dni.

Cyprus a malebné mesto Girne sa nazývajú aj ostrovom lásky, pretože práve tu sa zrodila bohyňa lásky a krásy Afrodita. Severný Cyprus sa pýši aj tým, že má celoročne slnečné počasie s nízkou vlhkosťou. Čaká na vás jasná obloha bez dažďa a zimy.


Cyperčania sú priateľskí a srdeční ľudia veľmi milí k cudzincom, známi svojou pohostinnosťou. Veľmi si vážia svoju rodinu a svoje tradície. Tento ostrov nemá len prekrásne pláže, ale aj pamiatky a kultúru, ktorá je tam zakotvená.


Navštíviť môžete mesto Girne, hlavné a najväčšie mesto Cypru Nikóziu, mesto Famagusta, polostrov Karpaz, vyskúšať deň plný ochutnávok, očistiť si telo a myseľ penovou masážou turecký hammam alebo zažiť cyperský večer. To všetko za skvelú cenu letecky na osem dní na zlavy.markiza.sk.


BRATISLAVA/A.Leitmannova

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti