VIDEO: Ženích počas svadby päsťou udrel nevestu. Dôvod jeho kroku je bizarný

VIDEO: Ženích počas svadby päsťou udrel nevestu. Dôvod jeho kroku je bizarný
Ženích udiera nevestu. Zdroj: Reprofoto: YouTube/The Mirror

Jeden z najkrajších dní v živote sa pre nevestu nečakane zvrhol. Ženích ju totiž udrel päsťou do hlavy počas svadby za to, že nad ním vyhrala v súťaži rozbaľovania bonbónov. Píše Daily Mail.

Bizarný prípad sa stal 6. júna v uzbeckom Surchandarijskom kraji. Video z tohto incidentu sa okamžite začalo veľmi rýchlo šíriť sociálnymi sieťami. Na záberoch vidno, ako úder nevestu zjavne rozrušil. Následne jej s odchodom z pódia pomáha ďalšia žena. Ženích sa tváril, akoby sa nič nestalo.

Prípad nenechal chladnú dcéru tamojšieho prezidenta Sajdu Mirzijojevovú, ktorá je v Uzbekistane vplyvnou mediálnou osobnosťou. „Nemali by sme mlčať o takýchto prípadoch a tváriť sa, že sú ojedinelé. Potrebujeme vzdelávať, aby sme otvorili nové obzory a pomohli ženám byť viac silnejšími a odolnejšími,“ napísala.

Správanie ženícha označila za nechutné a trvala na to, aby polícia novomanželov našla. Muži zákona už agresora obvinili z násilia. Až tak sa však obávať nemusí. Hrozí mu len pokuta alebo 15 dní za mrežami.

Podľa najnovších informácií sa ženích svojej polovičke už ospravedlnil a vyjadril ľútosť nad svojim konaním počas výsluchu, ktorého sa zúčastnili aj príbuzní tohto páru, ktorý zostal spolu.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti