V Španielsku úraduje agresívny gang. Muža zhodil z útesu, keď s rodinou dovolenkoval

Zranený muž.
Zdroj: Profimedia.sk

Z desivého incidentu sa spamätáva britská rodina, ktorá si vyrazila na prázdniny do Španielska. Otca totiž napadol gang a zhodil ho z útesu. Ako píše Daily Mirror, Steen Nodwell bol v piatok večer s priateľmi v pobrežnom letovisku Salou. Tam ho mala napadnúť skupina mužov.

Najskôr ho prenasledovali a nakoniec dostihli na vrchole útesu, z ktorého ho následne zhodili. Steen sa pri páde veľmi vážne zranil. Do nemocnice v neďalekom meste Tarragona ho záchranári previezli s oboma zlomenými pažami, čeľusťou, zlomeninou očnej jamky a lebky, roztrieštenou lícnou kosťou a ďalšími vnútornými zraneniami.

Rodina teraz zháňa finančné prostriedky. Pre zranenie sa totiž Steen nemôže vrátiť do Británie letecky. Naopak, bude potrebné prepraviť ho pod lekárskym dohľadom.

„Táto zbierka je na pomoc môjmu bratovi, ktorý takmer zomrel na dovolenke v Španielsku,“ uviedla Steenova sestra Bethan na stránke GoFundMe, na ktorej rodina vypísala zbierku.

Zatiaľ nie je jasné, aké motívy viedli gang k tomu, aby muža takto brutálnym spôsobom napadol. Prípad už vyšetruje španielska polícia.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti