Zahraničné

Krása na zabitie. Pozor na tieto vrahyne!

vrahyňa
Zdroj: Internet

Sú krásne, ale skončili za mrežami za svoje hrozné zločiny.

Casey Anthony

Zdroj: Internet

Matka Caylee Marie Anthony, batoľaťa, ktoré sa stratilo v roku 2008 a našli ho mŕtve. Štátny zástupca ju obvinil z vraždy jej dvojročnej dcérky, lenže súd ju nakoniec neodsúdil. Porota ju uznala nevinnou.

Amanda Knox


Americká študentka bola obvinená z vraždy kamarátky Meredith Kercher, ktorú našli mŕtvu v roku 2007. Meredith mala prerezané hrdlo, všetko sa malo udiať po sexuálnych orgiách. Amanda bola zbavená viny v roku 2010, súd prípad znovu otvoril tento rok.

Jodi Arias


Populárna mediálna ikona bola obvinená z vraždy svojho bývalého partnera Travisa Alexandera, ktorého našli s podrezaným hrdlom a 27-mi bodnými ranami.

Megan Martzen


Obvinili ju z vraždy batoľaťa, o ktorého sa starala ako opatrovateľka. Podľa patológa zomrelo dieťa na následky úderu tupým predmetom.

Amber Hilberling


Kráska bola obvinená z vraždy druhého stupňa. Mala strčiť manžela z balkónu mrakodrapu z 25. poschodia. Amber odsúdili na 25 rokov väzenia.

Molly Jane Roe


Táto žena mala brutálne znásilniť a zavraždiť 17-mesačnú dcérku jej partnera. Odsúdili ju na doživotie.

Mechele Linehan


Striptérku Linehan obvinili z vraždy Kenta Leppkina, ktoré zastrelila zblízka výstrelom medzi oči v lesoch na Aljaške. Súd ju odsúdil na 99 rokov vo väzení. V nápravnom zariadení ju ale ubili na smrť.

Andria Kerchner


Obvinili ju z vraždy Barbary Pill, ktorú zastrelila potom, čo ju Barbara našla vo svojej hotelovej izbe. Tam sa Andria snažila ukradnúť šperky. Odsúdili ju na doživotie.

Estibaliz Carranza


Rozrezala svojho muža motorovou pílou a potom ho pochovala na záhrade. Rakúsky súd ju posadil do väzenia na doživotie.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.