Zahraničné

Brutálna vražda otriasla Poľskom. Syn s priateľkou zabili rodičov

Syn brutálne zavraždil svojich rodičov.
Zdroj: fakt.pl

Kamil a Susan spáchali beštiálny zločin.

Tento hrozný zločin šokoval Poľsko. Chlapec (18) a jeho priateľka (19) naplánovali vraždu rodičov. Zabili ich bez zľutovania, napísal poľský denník Fakt.pl.

Zdroj: Poľsko Polícia

Syn Kamil spáchal beštiálny zločin. Rodičov Georga (†48) a Agnes (†42) zabil v piatok podvečer v dome v poľských Rakowiskach. A pomáhala mu pri tom jeho priateľka Susan. Kamil sa pri vypočúvaní priznal a podrobne popísal krvavú vraždu. V dome doslova tiekla krv. Bola na stenách, nábytku aj na podlahách. Matka sa pred smrťou pokúsila utiecť, ale vrahyňa ju odtiahla do domu, pomáhal jej aj Kamil. Bez emócií nakoniec ženu zavraždili. Po tom prišiel na rad otec. Toho dobodali v spálni. Bránil sa, ale nedokázal to. O niekoľko hodín polícia vrahov chytila. Priznali sa ku všetkému.

Prečo vraždili?

Rodičia nepriali vzťahu Kamila a Susan. Dievča považovali za nevhodnú partnerku pre ich milovanú ratolesť. Všetko nasvedčuje tomu, že nakoniec mali pravdu. „Kamil bol dobrý chlapec, poslušný a vychovaný. Nikdy mu nič nechýbalo. Bol jedináčik. Všetko sa ale zmenilo, keď sa zaplietol s tým dievčaťom," povedal priateľ zavraždených manželov. Pohár pretiekol, keď chlapca vylúčili zo školy. Odsťahoval sa z domu a žil ako squoter. Boli tam drogy, podozrivé firmy.

Zdroj: fakt.pl

Susan bola nepokojná. Po tragickej smrti svojho otca začala písať básne. Nedávno dokonca vydala knihu poézie. Po tragédii pred vyšetrovateľom neskrývala radosť, že sa zbavila prekážky na ceste ku šťastiu.

Susan a Kamil sú plnoletí. Za brutálnu vraždu sa budú zodpovedať.

RAKOWISKA/fakt.pl, kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.