Spoznali sa písaním si, stali sa manželmi. Po mesiacoch prišlo šokujúce odhalenie

Spoznali sa písaním si, stali sa manželmi. Po mesiacoch prišlo šokujúce odhalenie
Pár z Indonézie. Zdroj: YouTube/Dynamic Feed

Dosť veľké prekvapenie čakalo po desaťmesačnom manželstve ženu z Indonézie. Zistila totiž, že po celý ten čas žila v obrovskom klamstve. Píše Coconuts Jakarta.

Žena, známa iba pod iniciálami NA, sa so svojim milým, vo svadobných dokumentoch uvedeným pod iniciálami AA, zoznámila na chatovacej aplikácii. Netrvalo dlho a zamilovaný pár uzavrel manželstvo. Pretože však AA nebol schopný doložiť potrebné dokumenty požadované štátom k legálnej svadbe, vstúpili do manželstva prostredníctvom ceremónie, ktorú uznáva iba náboženstvo a nie štát.

AA svojej milej tvrdil, že je chirurgom vyštudovaným v USA a úspešným podnikateľom obchodujúcim s uhlím. Po uzavretí zväzku sa obaja presťahovali k rodičom NA, tí však boli k AA podozrievaví, čo nakoniec vyústilo k presunu páru do nového domova na Sumatre.

V tom čase sa však AA neustále obracal na rodičov NA s prosbou o finančnú výpomoc. Počas ich vzťahu od nich a ich dcéry mal vylákať celkom 300 miliónov indonézskych rupií (viac ako 19-tisíc eur).

V apríli rodičom NA došla trpezlivosť a nahlásili AA, ktorý mal svoju ženu niekoľko mesiacov držať v dome na Sumatre, na polícii. AA sa následne mužom zákona pri výsluchu priznal, že je v skutočnosti žena.

Na otázku, ako to prebiehalo v ich sexuálnom živote, policajtom NA odpovedala, že AA vždy pred stykom zhasol všetky svetlá a donútil ju zaviazať si oči.

Odhalená žena známa pod iniciálami EY sa v utorok 14. júna dostavila na okresný súd v meste Jambi. Konečný rozsudok však v prípade zatiaľ nepadol.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti