Zahraničné

Malajzijský boeing vraj zostrelili Američania, báli sa 11. septembra

profimedia-0051516815.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Bývalý šéf leteckej spoločnosti tvrdí, že lietadlo zostrelili v blízkosti americkej vojenskej základne na ostrove Diego Garcia v Indickom oceáne.

Bývalý šéf leteckej spoločnosti tvrdí, že Boeing 777 spoločnosti Malaysia Airlines zostrelili Američania. Americká armáda sa vraj obávala, že lietadlo bolo unesené a scenár z 11. septembra 2011 sa tak mohol zopakovať.

Mark Dugain, bývalý generálny riaditeľ zanikajúcej aerolinky Proteus Airlines, povedal, že lietadlo zostrelili v blízkosti americkej vojenskej základne na ostrove Diego Garcia v Indickom oceáne.

Rybári z okolitých ostrovov mu údajne potvrdili, že videli obrovské lietadlo s farbami Malajzijskej spoločnosti 8. marca 2014.

Zdroj: shuterstock.com

Smútiace čínske rodiny sa minulý týždeň zhromaždili pred budovou ministerstva zahraničných vecí v Pekingu. Protestujúci si myslia, že im vláda neposkytuje o zmiznutom lietadle pravdivé informácie. Asi 30 zúčastnených upokojila až polícia.

Čínski cestujúci tvorili zhruba dve tretiny z posádky letu MH370. Malajzijské lietadlo, ktoré smerovalo z Kuala Lumpur do Pekingu, zmizlo 8. marca 2014. Dodnes sa nenašlo.

USA/DailyMail, z v

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti