Desaťročný syn Bena Afflecka spôsobil dopravnú nehodu. V Lamborghini narazil do zaparkovaného BMW

Desaťročný syn Bena Afflecka spôsobil dopravnú nehodu. V Lamborghini narazil do zaparkovaného BMW
Ben Affleck utešuje svojho syna po nehode. Zdroj: Profimedia.sk

Desaťročný syn hollywoodskeho herca Bena Afflecka sa postaral o nepríjemný moment pre svojho otca aj jeho staronovú priateľku Jennifer Lopez. Počas spoločného výletu do luxusného autosalónu v Los Angeles narazil jasno žltým Lamborghini do bieleho BMW zaparkovaného len kúsok za ním.

Trojica si spolu užívala slnečný deň a v predajni prezerala luxusné vozidlá, keď Affleck dovolil Samuelovi sadnúť si za volant žltého Lamborghini, ktoré sa prenajíma za 1 475 dolárov na deň, zatiaľ čo motor stále bežal. Chlapec chvíľu na to zaradil spiatočku a auto sa mierne posunulo, pričom narazilo do za ním stojaceho vozidla.

Herec stál v čase kontaktu pri otvorených dverách vodiča a latinsko-americká speváčka sedela na zadnom sedadle. Herec aj syn Samuel ihneď skontrolovali zadnú časť auta a Affleck následne syna upokojoval objatím.

Affleckov zástupca aj zamestnanec predajne potvrdili, že pri incidente nedošlo k poškodeniu ani jedného vozidla. „Všetci boli v poriadku! Vyzerali byť spokojní a pokračovali v prehliadaní,“ vyjadril sa pre New York Post pracovník. Aj po nehode by podľa neho autosalón s radosťou privítal hviezdy späť. „Affleck miluje autá. Dúfam, že prídu znova,“ dodal.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti