Šanca jedna k 70 miliónom: Žena, ktorá sa dlhé roky snažila otehotnieť, čaká dva páry identických dvojičiek

Šanca jedna k 70 miliónom: Žena, ktorá sa dlhé roky snažila otehotnieť, čaká dva páry identických dvojičiek
Ashley Ness porodila dva páry dvojičiek. Zdroj: gofundme

Keď sa Američanka Ashley Nessová (35) vo februári vybrala na pravidelnú kontrolu u gynekológa, dozvedela sa nečakanú správu. Lekár jej oznámil, že je tehotná. Keďže sa niekoľko rokov neúspešne pokúšala otehotnieť, bolo to pre ňu milé prekvapenie. No a pri tom to neskončilo.

Po absolvovaní ultrazvuku o dva týždne neskôr prišiel ďalší šok. Dozvedela sa, že s priateľom Valom čakajú hneď štyri deti. Ďalšie zistenie už prekvapilo aj technika obsluhujúceho sonograf.

Ashley, ktorá už má jednu osemročnú dcéru, s úžasom zistila, že čaká dva páry jednovaječných dvojičiek. Šanca, že sa také niečo stane je pri tom jedna k 70 miliónom. Technik si to ešte išiel overiť a po návrate žene oznámil, že čaká dvoch chlapcov a dve dievčatá.

Po ťažkostiach, ktoré Ashley zažila pri neúspešných pokusoch o otehotnenie, ktoré predchádzali aj počatiu prvej dcéry, novú informáciu musela chvíľu spracovávať.

Ahsley musela túto novinu chvíľu spracovávať. Má už totiž za sebou ťažkosti pri počatí prvej dcéry, ktorému predchádzalo viacero neúspešných pokusoch o otehotnenie.  

„To, že sa nám pošťastila takáto veľká vec, je úžasné. Keď som konečne prvýkrát otehotnela, stalo sa to tesne predtým, ako zomrela moja stará mama a vnímala som to tak, ako by mi zoslala dar z nebies ktorý mal zmierniť bolesť z jej odchodu. Skutočne som to vtedy tak cítila,“ uviedla žena v relácii Good Morning America.

Aj keď sa cíti poctená, že ich s priateľom postretla taká ojedinelá vec, priznala, že má obavy, ako to zvládnu čo sa týka financií.

Aby mali všetky deti dostatočné pohodlie, budú musieť kúpiť väčšie auto a pristavať k domu ďalšiu izbu. Ak všetko pôjde podľa plánu, deti by mali prísť na svet v priebehu augusta. Aj preto mladá rodina spustila crowdfundingovú kampaň s cieľom vyzbierať peniaze, ktoré by mohli použiť na spomenuté výdavky.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti