Zrejme sa narodila pod šťastnou hviezdou. Žena vyhrala tretí jackpot za päť rokov

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka.

Tridsaťročná Američanka z Marylandu má poriadny kus šťastia. Minulý týždeň si kúpila stierací žreb, ktorý jej zaistil výhru vo výške 100-tisíc dolárov (viac ako 96-tisíc eur). Nestalo sa jej to prvýkrát, veď za posledných päť rokov vyhrala túto čiastku už tretí raz.

O pocity z výhry sa žena, ktorá si neželala byť menovaná, podelila priamo s lotériovou spoločnosťou Marryland Lottery, ktorá vydáva žreby a prevádzkuje aj ďalšie lotérie.

„Manžel a ja sledujeme stránky lotérií. Snažíme sa hľadať tie súťaže so žrebmi, ktoré sa už predávajú dlho, ale ešte z nich nevyplynula žiadna veľká výhra,“ uviedla žena.

V poslednom prípade žena toto pravidlo porušila. V lotérii Lucky ticket musela stávková spoločnosť veľkú výhru vyplatiť len pred pár týždňami. „Dúfala som, že ešte budem mať šťastie,“ vysvetlila.

A mala. Ako sa ukázalo, žreb skrýval výhru vo výške spomenutých 100-tisíc dolárov. “Nemohla som tomu uveriť,“ zverila sa šťastná výherkyňa. Ihneď volala manželovi. „Tak sme to zase zvládli,“ povedala mu.

S výhrou plánujú manželia naložiť rovnako s dvoma predošlými. „Ako vždy ju uložíme pre naše deti,“ má jasno šťastná žena.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti