V Chorvátsku riešia záhadnú smrť. V pobrežnom meste prišla o život turistka

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka.

Chorvátska polícia rieši záhadné úmrtie. V pobrežnom meste Šibenik našla telo 79-ročnej Britky. Tá sa oddelila od skupinky, s ktorou bola so sprievodcom na prehliadke centra mesta. Polícia aj dobrovoľníci ju hľadali niekoľko dní.

Staršia žena zmizla v pondelok. „Čoskoro sme o jej zmiznutí informovali policajné oddelenie Šibenik a spustilo sa pátranie,“ informovala tamojšia polícia na webe.

Hneď v utorok sa do pátrania zapojil dron, ktorý prehľadával centrum mesta, kde sa žena stratila. Nájsť sa ju však v tento deň nepodarilo. Vo štvrtok však muži zákona získali nové informácie, upozornil portál 24sata.hr. Policajný dron tak opäť vzlietol.

Tentoraz prehľadával oblasť okolo železničnej stanice a prístavu. „Pri prezeraní záberov z bezpilotného lietadla sme v bezprostrednej blízkosti prístavného skladiska zahliadli osobu,“ uviedli policajti.

Šlo o nezvestnú seniorku. „Bohužiaľ, bola už mŕtva. Rodine a priateľom vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ skonštatovala polícia. Príčinu a okolnosti úmrtia neprezradili.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti