VIDEO: Po Egypte sa objavil žralok aj na pláži v Turecku. Dvaja turisti ho ubili mopom

VIDEO: Po Egypte sa objavil žralok aj na pláži v Turecku. Dvaja turisti ho ubili mopom
Žralok v Turecku Zdroj: Twitter/EHA News

Len štyri dni po smrteľnom útoku žraloka v Egypte čelili dramatickej situácii aj turisti v populárnom letovisku na juhozápade Turecka. K pláži totiž priplával žralok, ktorý sa priblížil až takmer k brehu a krúžil okolo kúpajúcich sa ľudí. Dvaja muži však nezaváhali, schmatli mop a ranami do hlavy morského predátora zahnali. Na udalosť upozornil portál tn.nova.cz.

Nebezpečnému stretu čelili ľudia na pláži v tureckom letovisku Marmaris. Tesne k brehu sa priblížil žralok a zdalo sa, že sa chystá na útok, uviedol portál Irish Mirror. V tesnej blízkosti sa v tom čase hrali aj deti.

Našťastie proti predátorovi včas zasiahli dvaja muži. Schmatli mop a žraloka ním začali mlátiť. Zviera sa po opakovaných zásahoch nakoniec otočilo a z pláže odplávalo. Celú situáciu niekto zachytil aj na video a turecký denník EHA News ho na sociálnej sieti aj zverejnil. Ako môžete vidieť na zázname, na pláži nevznikol chaos, turisti práveže zachovali pokoj, čo je pri žralokovi dôležité.

Ako sme už spomenuli, žralok sa k tureckej pláži priblížil len pár dní po smrteľných incidentoch v egyptskej Hurghade, kde žralok usmrtil dve ženy.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Cestovanie

Dôležité udalosti