Zatkli 33 známych hviezd a Playboy modeliek. Za prostitúciu!

modelky.jpg

Zdá sa, že Rumunsko čelí zatiaľ najväčšiemu prípadu prostitúcie v šoubiznise.

Televízna stanica v Rumunsku má na krku poriadny škandál. Polícia v Bukurešti zatkla 33 žien, ktoré sú v krajine známe ako televízne hviezdy a aj modelky. Vyšetruje ich za prostitúciu. Sedem z nich čelí obvineniu, jedna utiekla do Dubaja a ďalších 25 je predmetom vyšetrovania. Sú medzi nimi playmate Diana Nicoras (20), modelky Diana Guresuaie (24), Lavinia Despina (29), Ramona Popescu (24), Mirela Dumitru (25) a Georgiana Constantin (21).

Pred súd sa postavia v piatok. Vyšetrovatelia tvrdia, že organizátori celého obchodu zinkasovali 1 500 libier len za to, že dohodili nejaké z týchto dievčat klientovi. Ich činnosť sa datuje do augusta minulého roka.

Vypočúvané boli aj Daniela Crude, Madalina Pamfile a Simona Trasco, ktorých polícia prepadla u nich doma. "Spala som a zobudila som na búchanie na dvere. Bola som vypočutá medzi prvými. Pýtali sa ma, či viem o ostatných dievčatách, ale o tom som im nepovedala viac. Ja som sa priznala," hovorí Daniela Crude. 
RUMUNSKO/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti

ONLINE: Zelenskyj označil útok v nákupnom centre v Kremenčuku za bezočivý teroristický čin ON-LINE
  • Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj označil pondelkový raketový útok Ruska na nákupné centrum v ukrajinskom meste Kremenčuk za "bezočivý teroristický čin".

  • Ruskí vojaci pokračovali v útokoch na Lysyčansk, ktorý je posledným veľkým mestom, ktoré ukrajinská…

  • Pod ruskou paľbou sa v pondelok ocitlo aj druhé najväčšie ukrajinské mesto Charkov na východe…