Zahraničné

Namiesto kňaza vás zosobáši hovoriaci automat. To však nie je všetko

automatyweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Stačí hodiť mincu a všetko ostatné zariadi svadobný automat.

Existujú však ešte bizarnejšie úlety. Patria k nim aj automaty, ktoré vám čosi vydajú, až keď do nich náhadžete nie pár drobných, ale plné kufríky peňazí.

 

Svadobný automat pripomína ozajstnú svadbu s prstienkami i obradom. Má však jeden háčik. Manželstvo by nebolo právoplatné. 

Kontroverzným automatom je aj ten, ktorý predáva použitú spodnú bielizeň. Dámske nohavičky idú na dračku.

A čo poviete na automat s čerstvými vajíčkami alebo hlávkovým šalátom? Na svete existujú rôzne kuriózne výmysly. A aké by chceli Slováci? Pozrite si vo videu.

BRATISLAVA/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Krátka správa

Štrajk hollywoodskych scenáristov sa v stredu končí.

Ukončeniu štrajku predchádzalo dosiahnutie platovej dohody s hollywoodskymi filmovými štúdiami, uviedlo v statuse na platforme X vedenie Združenia amerických scenáristov (WGA). Štrajk trval takmer päť mesiacov a ochromil Hollywood. (TASR)

Krátka správa

Turecko schváli vstup Švédska do NATO, ak USA umožnia predaj F-16tiek.

„Ak dodržia oni svoje sľuby, náš parlament tiež dodrží ten svoj,“ uviedol prezident Recep Tayyip Erdogan. Podľa neho spája vláda amerického prezidenta Joea Bidena schválenie švédskej žiadosti o vstup do NATO práve s predajom stíhačiek F-16. Erdogan tiež uviedol, že turecký minister zahraničných vecí Hakan Fidan minulý týždeň v New Yorku rokoval o vstupe Švédska do NATO s americkým rezortným kolegom Antonym Blinkenom.

Krátka správa

Počas záplav v Kapskom Meste zabila elektrina osem ľudí.

Z toho štyri boli deti. Juhoafrické mesto zasiahli prudké lejaky, ktoré spôsobili záplavy. „Operačné stredisko pre živelné pohromy má, žiaľ, potvrdených osem úmrtí spôsobených zásahom elektrickým prúdom,“ uvádza sa v oznámení. Obete podľa neho bývali v chatrčiach v okrajovej časti juhoafrickej metropoly.