Zahraničné

Vychovávajú sériového vraha? Má len 7 rokov a chce zabiť celú rodinu

vrah.jpg

V siedmych rokoch ho fascinujú nože a tvrdí, že má v hlave robota, ktorému hovorí Bleeder. Ten mu vraj našepkáva, aby vraždil.

Kim a jej exmanžel Ryan si adoptovali syna Rylana ako bábätko a dnes hovoria, že už nedokážu zvládať jeho agresívne správanie. Jeho biologická mama bola narkomanka. Rodičia sa boja, že vychovávajú budúceho sériového vraha. Ich syn je posadnutý nožmi a neustále vedie reči o zabíjaní.

Rylan sa začal správať čudne, keď mal 18 mesiacov. Naschvál začal zadržiavať dych, až kým neomdlel. V siedmych rokoch ho fascinujú nože a tvrdí, že má v hlave robota, ktorému hovorí Bleeder. Ten mu vraj našepkáva, aby vraždil.

Rodina prišla porozprávať svoj šokujúci príbeh do šou Dr. Phila, kde matka Kim povedala: "Rylan sa bežne vyhráža zabitím a ubližovaním. Veľmi sa bojím, že máme doma budúceho strelca v škole alebo masového vraha."

Chlapec strávil už množstvo času v nemocnici a vyskúšali na ňom mnoho liekov, ale bez úspechu. Keď Rylan nad sebou stratí kontrolu, jediné čo pomáha je, že ho držia 45 minút. Jeho otec tvrdí: "Bojím sa, že raz niekoho zabije. Vyčerpali sme všetky možnosti. Bojím sa, že mu už nič nepomôže."

Hoci má chlapec len sedem rokov, má toho už mnoho na rováši. Vyčíňať začne vždy vtedy, keď v mysli stlačí gombík na svojom robotovi a ten sa začne hnevať. V šiestich rokoch sa pokúsil vyskočiť z auta za jazdy. Takmer si odrezal tri prsty a o rok neskôr zaútočil na vlastných rodičov.

Pozrite si šokujúci zostrih zo šou. 


https://www.youtube.com/watch?v=eu5Wa3rpjYM


USA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti