Zahraničné

Dramatické zábery zo záchrany zázračného dieťaťa

Zázračné dieťa Lily
Zázračné dieťa Lily Zdroj: TV Markíza

Malá Lily zvládla haváriu statočne. Smutné je, že odteraz sa o ňu bude starať len otec.

Zázračné americké dieťa je zdravé a darí sa mu dobre. Svetom preletela správa o batoľati, ktoré našli záchranári vo vraku auta 14 hodín po nehode. Až dnes zverejnili dramatické zábery zo záchrannej akcie.

Hasiči a záchranári, ktorých zalarmoval rybár, našli ležať vrak prevráteného auta v rieke. Najskôr ho nadvihli a potom sa čo najrýchlejšie pokúšali zistiť, či niekto vo vnútri žije. Sekundy plné napätia zachytil jeden z hasičov kamerou, ktorú mal na prilbe.

Najskôr záchranári zistili, že 25-ročná vodička je mŕtva.

Len o pár sekúnd neskôr objavili vzadu v detskej sedačke živé batoľa. Okamžite s ním bežali do sanitky.

18-mesačné dievčatko počas prevozu do nemocnice vracalo a ťažko dýchalo. Lekári však neskôr potvrdili, že to bol len šok, veď v aute strávilo batoľa po nehode dlhé hodiny.

Malá Lily však zvládla kritickú situáciu hrdinsky. Je v poriadku a v stredu ju pustili domov. Smutné je, že odteraz sa o ňu bude starať len otec.

"Ešte stále si to poriadne neuvedomujem. Lynn bola láskou môjho života, bude mi veľmi chýbať," hovorí mladý vdovec Deven Trafny.

Polícia z Utahu ešte nevie, prečo auto s mladou ženou a jej dcérkou skončilo v rieke. Špekuluje sa o tom, že vodičku niečo rozptýlilo alebo za volantom zaspala.NEW YORK/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.