Zahraničné

Ohavný čin! Z brucha jej vyrezali ešte nenarodené dieťa

Vražda cez inzerát
Vražda cez inzerát Zdroj: TV Markíza,

Ak obchodujete cez internet odborníci radia, aby ste sa s druhou stranou stretli na verejnom mieste monitorovanom kamerami.

Na internete našla inzerát s ponukou detského oblečenia. Keď ale tehotná žena prišla do domu predávajúcej, dostala strašnú bitku a prišla aj o nenarodené dieťa. Odborníci varujú, že prípadov internetovej kriminality je čoraz viac a ľudia za svoju naivitu už neraz zaplatili aj životom.

Američanka v siedmom mesiaci tehotenstva naletela na podvodný inzerát. Reagovala na ponuku na internetovej stránke Craiglist, kde iná žena ponúkala na predaj detské oblečenie. Namiesto toho ju surovo zbila, rozrezala jej brucho a vybrala odtiaľ nedonosený plod.

Páchateľka po čine dieťa vzala a bežala s ním do nemocnice. Lekárom tvrdila, že bábätko sama potratila. V tom čase už pritom dieťa nežilo. Jeho ťažko zranená mama medzičasom zalarmovala políciu.

Zranená žena prežila a pomaly sa zotavuje. Motív páchateľky známy nie je, sama je matkou dvoch detí. Prípad šokoval, odborníci ale varujú, že podobných činov pribúda. „Je to hanba, no presne toto je teraz nový kriminálny trend," povedala americká politička Sally Heymanová.

Každému kto kupuje či predáva cez internet odborníci radia, aby sa s druhou stranou stretol na verejnom mieste a najlepšie takom, ktoré je monitorované kamerami.


NEW YORK/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti