Zahraničné

Egypťania uzavreli vyšetrovanie úmrtia Moniky a Klárky

Prípad Kramných
Zdroj: tn.cz

Česká strana však zatiaľ nemá informáciu o výsledku vyšetrovania.

Zdroj: tn.cz
Egyptská polícia ukončila vyšetrovanie prípadu úmrtia dvoch Češiek Moniky a Klárky Kramných. " Vyšetrovanie bolo uzavreté, zatiaľ nevieme s akým výsledkom, " uviedla hovorkyňa ministerstva zahraničia Johana Grohová.

Egyptská prokuratúra podľa tn.cz informovala Českú republiku o uzavretí vyšetrovania okolo Petra Kramného. Ten bol jedným z podozrivých v prípade vraždy jeho manželky Moniky a dcéry Klárky na dovolenke v egyptskej Hurghade. Bohužiaľ zatiaľ česká strana nemá informáciu o výsledku vyšetrovania.

" Ide o informácie ústneho typu, nie o oficiálne oznámenie, dodala Grohová.

Egypťania nepodávali žiadne informácie ani v priebehu vyšetrovania a Kramného v krajine držali tri mesiace. Mal zabavený pas a nesmel vycestovať.

Jeho manželka Monika a dcéra Klára zomreli za veľmi podivných okolností, keď boli nájdené ráno v hotelovej izbe mŕtve. Egyptská polícia podľa niektorých informácií postupovala od začiatku zle - ako pri zaistenie miesta činu, tak pri pitve.

Kramný má ale aj ďalší problém. Je vyšetrovaný českou políciou kvôli marihuane, ktorá bola nájdená v jeho skrinke v práci. On tvrdí, že mu ju tam niekto podstrčil.

HURGHADA, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.