Zahraničné

Majiteľ predáva reštauráciu, aby zachránil život svojej čašníčke

Michael De Beyer chce pomôcť tejto krásnej mladučkej dievčine.
Zdroj: KHOU-11

Dievča má totiž nádor na mozgu a nie je poistená.

Veľkorysý majiteľ reštaurácie. Ukázal, že je to človek s veľkým srdcom a predáva svoju reštauráciu, aby zaplatil svojej čašníčke liečbu. Dievča má totiž nádor na mozgu, ktorý je veľký ako pingpongová loptička.

Zdroj: KHOU-11
Michael De Beyer vlastnil reštauráciu sedemnásť rokov. Jeho zamestnankyni Brittany Mathisovej, ktorej otec zomrel kvôli nádoru na mozgu, diagnostikovali rakovinu minulý mesiac. On jej chce pomôcť.

Dievča totiž nemá zdravotné poistenie, ktoré by pokrylo náklady na liečbu. Brittanina matka i sestra, ktoré tiež pracujú v reštaurácii, zistili, že s dievčaťom nie je niečo v poriadku, keď sa jej objavila vyrážka na nose.

" Išla som do nemocnice a zistila, že to bola krvná zrazenina, " povedala Mathisová. Hneď na druhý deň sa dozvedela, že má nádor na mozgu.

https://www.youtube.com/watch?v=eNkX2mYO8RsMajiteľ reštaurácie, otec dvoch detí, potom ihneď pribehol s veľkorysou ponukou. Napadlo ho to samého, rodina ho o žiadne peniaze neprosila. Ponuka pritom prišla asi štrnásť rokov po tom, čo zomrel Brittanin otec John. Vtedy mal iba 33 rokov.

" Michael je skutočným požehnaním pre našu rodinu. On tu bol vždy, kedykoľvek sme čokoľvek potrebovali. Naozaj si myslím, že je to úžasné požehnanie a nemôžeme mu dostatočne poďakovať, " dodala matka chorého dievčaťa.

TEXAS, TVNOVINY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti