Zahraničné

Pozrite si prvé video z tragickej nehody Varholíkovej-Rezešovej

D__MI201208210051155418.jpg

Na záberoch je jasne vidieť, ktoré auto patrí obvinenej Slovenke.

Nehoda na maďarskej diaľnici, pri ktorej zomreli štyria ľudia a ktorej hlavnou aktérkou bola aj Eva Rezešová, je na videu. Ide o dôkazný materiál zo súdu, ktorý teraz zverejnili maďarské médiá.

Na diaľnici vidieť Rezešovej BMW ako sa preháňa po ceste. V diaľke je následne vidieť žiarivé svetlo zo zrážky.

Krátko na to prichádza k nehode vodič kamióna, ktorý vypovedal na súde ako jeden zo svedkov. Dorazil k havarovaným autám v čase, keď bol už Fiat so štyrmi osobami v plameňoch.Tým pádom nemohol vidieť moment zrážky.


Evu Varholíkovú-Rezešovú odsúdili na šesťročné väzenie. Rozsudok ešte nie je právoplatný. Obvinená je zatiaľ v domácej väzbe v luxusnej vile v Budapešti.

Podľa komentára BorsOnline-u sa ľudia domnievajú, že milionárke, ktorá žije sebecký život, bolo treba ukázať, kde má svoje miesto. Domnievajú sa, že to, čo sa stalo, nebola nedbanlivosť, ale vražda.

Skutočnosť, že za volant si sadla pod vplyvom alkoholu, ako aj rýchla jazda, neboli vecou náhody. Majú pravdu, pretože ten, kto sadne za volant opitý, je potenciálnym vrahom, aj keď sa žiadna nehoda nestane, píše sa v komentári.

Ak by Slovenka nemala dostatok peňazí, nemohla by si najať obhajcu, ktorý ju dostane z väzenia a nemohla by si dovoliť vytvoriť podmienky pre domácu väzbu, ktoré by súd akceptoval, dodáva komentár.

Zdroj: TASRBUDAPEŠŤ/hirado.hu, TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.