VIDEO: Miestni zostali v šoku. Záchranár odvážal mŕtvolu na motorke, prilepil ju o seba páskou

VIDEO: Miestni zostali v šoku. Záchranár odvážal mŕtvolu na motorke, prilepil ju o seba páskou
Záber z videa. Zdroj: Reprofoto/Metro

V náročnom teréne musí človek často improvizovať. Žiaľ, platí to aj v tragických prípadoch, keď niekto zomrie a telo je potrebné dostať do nemocnice či pohrebného ústavu. Keď zomrel thajský senior na odľahlom mieste v lese, záchranár a jeho brat museli doviezť telo na motorke. Píše Newslare.

Neobvyklý prevoz tela sa odohral 14. augusta v lesoch pri meste Nakhon Ratčasima zhruba 200 kilometrov severovýchodne od Bangkoku. Dedinčan Leuang Čodkasem (73) deň predtým skolaboval v lese pri zbere ovocia.

Keď sa nevrátil domov, vyhlásili pátranie, ktoré v nedeľu skončilo nálezom seniorovho tela. Senior skolaboval v teréne, kam sa nebolo možné dostať autom.

Záchranár Montree Phiewphong a jeho brat Apičart sa teda rozhodli, že do civilizácie telo odvezú na motorke. „Bol to jediný spôsob, ako dostať telo z lesa. Museli sme ho pripútať k motocyklu. Bolo to bezpečné,“ uviedol Montree.

„Ľudia sa čudovali, keď videli mŕtvolu na motorke, ale predtým sme sa pomodlili a v chráme potom vzdali úctu,“ dodal jeho brat Apičart. Telo následne previezli do nemocnice, aby vykonali pitvu, ktorá zistí príčinu úmrtia.

https://www.newsflare.com/video/510119/bizarre-moment-paramedic-has-to-ride-with-dead-man-strapped-to-back-of-motorcycle?jwsource=cl

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti