Zahraničné

Ohavný čin! Matka sa chcela zbaviť svojho imobilného syna

Miesto, kde matka nechala svojho imobilného syna
Miesto, kde matka nechala svojho imobilného syna Zdroj: TV Markíza,

Vyložila ho z vozíka, položila na zem, priložila k nemu bibliu a prikryla ho dekou.

Nepochopiteľný čin matky. Imobilného syna zaviedla do lesa a tam ho nechala len tak na pospas osudu. Keď sa o chlapca začala zaujímať jeho škola, tvrdila, že je v poriadku. Mladík z americkej Philadelphie sa narodil s ťažkou formou mozgovej obrny. Bol imobilný od krku dole. Prečo sa matka svojho 21-ročného syna odrazu rozhodla zbaviť je záhada.

„Vyložila ho z vozíka, položila na zem, priložila k nemu bibliu a prikryla ho dekou," povedal policajný vyšetrovateľ John Walker. Imobilný chlapec tam takto bezmocne strávil nasledujúcich päť dní. Vonku bolo chladno a aj pršalo. Po takmer týždni ho v podvečer objavil náhodný chodca.

„Prechádzal sa v lese, keď odrazu zbadal vozík. Podišiel bližšie a o kúsok ďalej našiel chlapca, ležal na zemi," dodáva Walker. O chlapca sa medzičasom zaujímala aj jeho škola. Volali matke, ktorá im povedala, že je so synom a priateľom na výlete. Štyridsaťjedenročná ženu je už aktuálne za mrežami. Chlapca hospitalizovali, podľa lekárov bude v poriadku.

„Bolo srdcervúce vidieť ho tak bezmocne ležať na zemi. Šokujúce je, že mu to spôsobila vlastná matka, ktorá ho mala milovať a starať sa oň," uzavrel vyšetrovateľ.


PHILADELPHIA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti