Zahraničné

Dievčatko zabudli rodičia v reštaurácii. Nechýbalo im 10 hodín

Dievčatko zabudli v reštaurácií
Dievčatko zabudli v reštaurácií Zdroj: TV Markíza,

Polícia sa snaží zistiť, či to urobili zámerne.

Jej príbeh tak trochu pripomína osud Kevina z filmu Sám doma. Iba dvojročné dievčatko opustili rodičia v reštaurácii. Polícia sa teraz snaží vypátrať či tak urobili zámerne.

Dvojročné dieťa nechali rodičia priamo v reštaurácií v americkom Denveri. Podľa slov majiteľky podniku, dievčatko prišlo so štyrmi ďalšími deťmi a piatimi dospelými. „Dali si jedlo a potom odišli bez nej," povedala majiteľka reštaurácie Ramona Castrová.

To, že tam dieťa nechali, si majiteľka dlhšie ani nevšimla. Dievčatko vraj bolo veľmi pokojné a bezstarostne obedovalo aj s ďalšou rodinou, ktorá si prisadla k stolu. Práve oni sa pri odchode zaujímali o to, kde má bezstarostné dieťa svojich rodičov.

„Upozornili nás na to, že dievčatko k nim nepatrí. Pýtali sme ostatných zákazníkov, no nikto ju nepoznal," dodala majiteľka. Ramona čakala ešte asi hodinu v nádeji, že sa rodičia po svoje dieťa vrátia. Keď však nechodili, zavolala na políciu.

„Nechápem ako môže niekto opustiť svoje dieťa v reštaurácii. Sama mám dcéru a v cudzom prostredí by som ju nespustila z očí ani na dve minúty," dušuje sa Ramona. Polícia napokon rodičov dievčatka našla. Zároveň oznámila, že ich nebude trestne stíhať. Ako vysvetlili, že sa o dcéru nezaujímali dlhých 10 hodín známe nie je.


DENVER/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.