Držanie sa za ruky a rozhovory. Princ William a princ Harry spolu s manželkami vzdali hold kráľovnej

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Synovia kráľa Karola III. bok po boku v spoločnosti manželiek. Princ Harry s vojvodkyňou Meghan spolu s princom Williamom a princeznou z Walesu sa objavili na hrade Windsor, aby si prezreli kytice a prečítali odkazy, ktoré tam položili ľudia na znak úcty k zosnulej kráľovnej Alžbete II.

Členovia smútiacej rodiny tiež vyšli k davu ľudí, aby prijali ich kondolencie, podali im ruky a s niektorými sa aj krátko porozprávali.

Rodiny tak spoločne vyjadrili solidaritu.

William sa po smrti Alžbety II. stal následníkom britského trónu a jeho otec, kráľ Karol III., mu udelil titul princ z Walesu.

Dlhý čas sa špekuluje, aký vzťah je medzi súrodencami, najmä po tom, čo Harry odišiel s Meghan žiť do Spojených štátov amerických.

Či skutočne prežíva kráľovská rodina krízu je ale teraz nepodstatné. Oboch synov kráľa spája obrovský smútok a žiaľ, pretože obaja svoju starú mamu veľmi milovali.

Princ William zverejnil svoje prvé venovanie zosnulej kráľovnej. Prečítajte si, čo pre neho znamenala.

Mimoriadnu reláciu Rozlúčka s Alžbetou II. s moderátorkou Zlaticou Švajdovou Puškárovou a jej hosťami Katarínou Strýčkovou a Branislavom Kováčikom si nenechajte ujsť v pondelok (19. septembra) od 11.00 h na Markíze.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Úmrtie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.