Zahraničné

Zverejnili desivú fotku. Moment, kedy levica zabila turistku

XNkl.29422a4a00000578_3106004_image_a_28_1433186106648_jpg.jpg
Zdroj: Reuters

Svedok presne popísal, ako levica zaútočila. Nie je to nič príjemné.

Turista zachytil moment, kedy sa levica priblížila k autu Američanky, postavila sa na zadné a zaútočila. Američanka si pred tým levicu fotila a neposlúchla nariadenie juhoafrického safari parku, ktoré prikazovalo, mať okná a dvere na aute zavreté.

Zosnulá Katherine Chappell (29) sa spolupodieľala na výrobe populárneho seriálu Game of Thrones. Levica Američanku zabila v pondelok v safari parku severne od Johannesburgu. Svedok incidentu Ben Govender (38) bol vo svojom aute tesne za Katherinou.

„Nedokážete si to predstaviť. Nešťastie sa stalo len chvíľu po tom, čo som odfotil túto fotku," povedal Ben. Svedok presne popísal, ako levica zaútočila. Nie je to nič príjemné. 

Zdroj: DailyMail

Muž videl, ako sa levica do turistky zahryzla. „Levica zaútočila bez varovania. Spolu s levom sa motali okolo auta a nejavili známky útoku. Po útoku pribehli k autu ošetrovatelia. Levica síce ušla, no v hube si niesla ľudské rameno. Videl som, ako jej z papule kvapká krv. Nemohli ju zachrániť," uviedol výpoveď svedka britský denník DailyMail.

JOHANNESBURG/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.