Zahraničné

Monika a Klárka už konečne majú náhrobok, má tvar srdca

Hrob Moniky a Klárky má konečne náhrobok
Zdroj: tn.cz

Monika a Klárka už majú náhrobok v tvare srdca.

Takmer pol roka trvalo Petrovi Kramnému, než postavil na hrobe svojej zosnulej ženy Moniky a dcérky Klárky náhrobok. Svetlý mramorový náhrobok má tvar srdca.

Zdroj: koláž tn.cz
Na náhrobku je vytesaný text: " Je len jedno nepochopiteľné šťastie v živote: Žiť pre druhého ... Je to tá najkrajšia vec na svete. Svetu si možno len jednou osobou, ale jednej osobe môžeš byť pokojne celým svetom ".

Dôvod, prečo trvalo tak dlho Petrovi vztýčenie náhrobku, bol ten, že ho chcel postaviť sám. Nemohol sa totiž niekoľko mesiacov dostať domov z Egypta, kde ho držali tamojšie úrady. Potom, čo priletel, mal iné starosti. Chodil na výsluchy na políciu, navštevoval známych a príbuzných, ktorých dlho nevidel.

Zdroj: tn.cz
Navyše na seba po návrate upozornil aj tým, že moc dlho nesmútil. Už pred Vianocami ho nachytal štáb TV Nova s " kamarátkou " Katarínou na nočnom rande v aute na opustenom parkovisku a na náhrobok zrejme nemal ani pomyslenie.

Krátko nato sa s ňou rozišiel a našiel si inú. Aj s ňou ho nachytali v aute na nočnom rande.

Smrť Moniky a Klárky podľa skúsených kriminalistov nemusí byť nikdy objasnená. Obe zomreli v hotelovej izbe v egyptskej Hurghade v noci z 29. na 30. júla. Manžel a otec žien potom zostal v Egypte dlhých 93 dní.

Okolnosti smrti nie sú stále vyjasnené. Kramný po ich nájdení uviedol, že všetci traja trpeli črevnými a žalúdočnými problémami. Verziu o otrave z jedla ale potom spochybnil riaditeľ nemocnice v Hurghade, ktorý v médiách povedal, že obe mŕtve mali žalúdok rozleptaný silným jedom.

" Máme k dispozícii neoficiálne informáciu o tom, že prípad bol zo strany egyptských úradov uzavretý, avšak oficiálne správu sme od egyptskej prokuratúry napriek našim urgenciám nedostali, " povedala pred časom hovorkyňa ministerstva Johana Grohová.

KARVINÁ, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.