Zahraničné

Mladík požiadal priateľku o ruku pri potápaní. Ona sa skoro utopila

article-2542624-1AD2C84700000578-422_634x404.jpg
Zdroj: YouTube

Pozrite si, ako netradičná žiadosť vyzerala.

Anthony Taylor si myslel, že má pre svoju priateľku prichystané to najromantickejšie gesto. Žiadosť o ruku pri potápaní však mala skoro tragický koniec.

Anthony Taylor (27) a Stephanie Walkerová (26) boli na spoločnej dovolenke v tureckom letovisku Marmaris. Popri oddychu si vyskúšali aj potápanie, a tak Anthonymu zišla na um skvelá myšlienka, požiadať svoju priateľku pod vodou o ruku. Inštruktori mu pomohli s nápisom vezmeš si ma a v 12 metroch pod hladinou mora Anthony kartičku vytiahol.

Zdroj: YouTube

Stephanie bola tak zaskočená, až sa skoro utopila. Potápačská maska sa jej zaliala vodou a nevedela sa správne nadýchnuť. Inštruktori boli našťastie po ruke a všetko sa dobre skončilo. Anthony nakoniec mohol svojej vyvolenej navliecť diamantový prsteň.

Zdroj: YouTube

„Netušila som, že to urobí. Nikdy pred tým sme sa nepotápali. Ešteže mi inštruktor podal tabuľku s nápisom áno," povedala prekvapená Stephanie.

„Pôvodne som chcel priateľku požiadať na pláži alebo pri večeri. Potom som sa rozhodol byť viac kreatívny. Stephanie mala menší problém , ale vedel som, že bude v poariadku," dodal šťastný Anthony.

Na pevnine privítal čerstvých snúbencov dav gratulantov.


MARMARIS/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti