Zahraničné

Romantické video: Takúto žiadosť o ruku ste ešte nevideli

Žiadosť o ruku.
Žiadosť o ruku Zdroj: YouTube

Žena si myslela, že odhalila plány svojho partnera. Mýlila sa.

Ženy majú zvláštny dar odhaliť prekvapenia, ktoré chystajú ich partneri. Aj tejto dáme sa to podarilo a zmarila tak plány muža na žiadosť o ruku. On si však pripravil tri nové prekvapenia, ktoré ju zmiatli a žiadosťou si už istá byť nemohla.

Romantické video nakrútil a zverejnil muž s užívateľským menom HeyPayola, ktorý bol aj hlavným aktérom.

Video začína so slovami muža: „Summer zistila, že sa ju chystám požiadať o ruku. Tak som sa rozhodol zrušiť svoj pôvodný plán. Na poslednú chvíľu ju prekvapím. Teraz sa pozrite na prvé prekvapenie tohto večera.“

Keď je Summer nachystaná, priateľ ju chytí za ruku a povie: „Tu, na našom prvom rande, sme sedeli a rozprávali sa do siedmej hodiny ráno.“ Potom pokľakne a pokračuje: „Chcel som to urobiť neskôr, ale myslím, že by som to mal urobiť teraz.“ Zaviaže si šnúrku a so smiechom ju odvedie na večeru.

Zdroj: YouTube

Romantický večer pokračuje v ich obľúbenej sushi reštaurácii, kde muž vyvedie ďalší žart. V miestnosti plnej ľudí vstane a povie: „Ospravedlňte ma. Na našom rande sme boli tu, pretože sme mali radi sushi.“ Nasledovala dlhá pauza, po ktorej pokračoval:„A my stále milujeme sushi. Ďakujeme vám.“ So smiechom sa usadí naspäť a Summer ho buchne po ramene.

Zdroj: YouTube

Po večeri sa pár chytal na kávu, no keďže kaviareň bola zavretá, zašli do parku. Tam hrala kapela ich obľúbenú zaľúbenú pesničku. 

Zdroj: YouTube

Požiada tam konečne tento vtipný muž Summer o ruku? Pozrite si celé video.


 

 

BRATISLAVA/ DailyMail,zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.