Zahraničné

Neuveriteľný zvrat v prípade otrávených Češiek v Egypte! Zabíjala Monika?

1915182-img-petr-k-monika-a-klarka-detektor.jpg

Podľa neoficiálnych informácií pracuje polícia s novou verziou.

Neuveriteľný zvrat! Tajomná smrť Moniky (†36) a Klárky (†8) na dovolenke v Egypte už pol roka hýbe Českom. Podľa neoficiálnych informácií portálu blesk.cz však polícia pracuje s verziou, že išlo o samovraždu Moniky. Chcela zabiť aj rodinu?

Otec rodiny Petr Kramný (35) už od tragickej udalosti, ktorá sa stala 30. júla, odmieta svoj podiel na smrti jeho manželky i dcérky. A polícia mu možno dá aj za pravdu. „Vyšetrovanie sa zrejme uzavrie ako samovražda Moniky. Pravdepodobne chcela so sebou vziať aj Klárku a Petra. Všetko tomu nasvedčuje," prezradil utajený zdroj.

Kramnému sa lepí smola na päty. Chceli ho vyhodiť z práce

V Egypte bolo zle aj Petrovi, čo by túto domnienku len potvrdzovalo. Mohlo ísť aj o samovraždu, pri ktorej Monika rodinu otráviť neplánovala. To sa však už nikto nikdy nedozvie.

„Pokračujeme v preverovaní prípadu. Žiadne informácie k zverejneniu nemáme," komentuje hovorkyňa ostravskej polície Gabriela Holčáková.

Petr Kramný bol v Prahe na detektore lži. Ako dopadol?

Takýto scenár odmieta aj rodina. „Je to absurdné. Monika mala rada svoj život, samovražda mi nedáva žiadny zmysel," hovorí brat Radmil.

No a podobne reagoval aj samotný Kramný. „To je pre mňa úplná novinka," dodal Petr.


PRAHA/blesk.cz/LP

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.