Zahraničné

Taxík v plnej rýchlosti narazil do babičky. Neuveríte, že toto mohla prežiť

Mirtes de Oliveira Podesta
Taxík v plnej rýchlosti narazil do dôchodkyne. Zdroj: YouTube

Kamery zachytili celý priebeh nehody, aj to, ako dôchodkyňa odletela.

Mirtes de Oliveira Podesta (64) sa chystala prejsť cez cestu cez priechod. V tom taxík narazil do idúceho vozidla a na konci cesty v plnej rýchlosti vpálil do babičky. Ženu odhodil do vzdialenosti deväť metrov.

Je neuveriteľné, že takýto náraz prežila a vyviazla len so zlomenými rukami a nohami.

„Všetko si pamätám. Opatrne som chcela prejsť cez cestu. Zastavila som sa na začiatku priechodu pre chodcov a na semafore naskočila zelená. Tak som vykročila a v tom sa to stalo. Nechápem, ako som to mohla prežiť," povedala dôchodkyňa.

Zdroj: YouTube

„Náraz našťastie nepoškodil jej chrbticu a hlavu. Nič, čo som sa učil na školách nevysvetľuje, ako to mohla prežiť. Je to zázrak. Úplne v poriadku bude tak o šesť mesiacov, " povedal doktor Denilson Dalleffe .

Taxikár Elton Rafael Garcia (22) sa priznal na polícii, že pred jazdou nespal 24 hodín a nehodu si vôbec nepamätá. Aj on utrpel zranenia, a to vykĺbenie kolena a drobné zranenia hrudi a paží. Fotky z nehody zverejnil dokonca na sociálnej sieti a posmešne ich komentoval, že z nehody vyviazol len s malými zraneniami. Rodina dôchodkyne policajta ihneď zažalovala.

Vodič druhého vozidla bol 70-ročný pán, ktorý viezol vnúčatá. „Na ceste bolo ticho a pokojne. Ako som prešiel hranicu križovatky, v obrovskej rýchlosti sa vyrútil taxík. Nikdy som nezažil nič podobné. Počul som len veľký tresk," povedal starec. Jemu, ani vnúčatám sa nič vážne nestalo.

Zdroj: DailyMail
 

https://www.youtube.com/watch?v=gnxPWa-JzbQ


BRAZÍLIA/ DAilyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti