Svoju lásku tajili dva roky. Miss Argentína a Miss Portoriko sa vzali

Svoju lásku tajili dva roky. Miss Argentína a Miss Portoriko sa vzali
Miss Portoriko Fabiola Valentin a Miss Argentína Mariana Varela. Zdroj: Profimedia.sk

Za priateľstvom sa skrývalo viac, ako sa mohlo zdať. Najkrajšie ženy dvoch krajín - Miss Argentína Mariana Varelová a Miss Portoriko Fabiola Valentinová - si povedali ÁNO.

Mariana a Fabiola sa spoznali počas finále súťaže Miss Grand International 2020. Obidve sa umiestnili v prvej desiatke, iskriť to medzi nimi vraj začalo okamžite a odvtedy tvoria pár.

Chodili na spoločné dovolenky, trávili spolu všetok voľný čas, svoj vzťah pritom označovali za dobré priateľstvo. Pravdu tajili dva roky. To, že ich nespája iba obyčajné priateľstvo, vedela iba ich rodina.

„Náš vzťah sme si nechávali pre seba. Teraz však prišiel konečne deň, o ktorý sa s vami všetkými musíme podeliť,“ napísala Mariana k videu, ktoré zachytáva šťastné spoločné chvíle na pláži, zábery z výletov, žiadosť o ruku aj ich svadobný deň. Ako dodala, svadba sa konala 28. októbra.

Mariana je tvárou rôznych kampaní a spolupracovala na iniciatívach, ktoré bojujú proti rodovému násiliu. Fabiola úspešne spolupracuje s viacerými modelingovými agentúrami.

Argentína legalizovala manželstvá osôb rovnakého pohlavia v roku 2010. Portoriko, ktoré ma štatút nezačlenené územie Spojených štátov, tak urobilo v roku 2015 na základe rozhodnutia Najvyššieho súdu USA .

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme LGBTI+

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.