Dôchodkyňa si vyzdvihla obrovskú výhru zo stieracieho žrebu. Cestou domov vyhrala ďalších 296-tisíc

Dôchodkyňa si vyzdvihla obrovskú výhru zo stieracieho žrebu. Cestou domov vyhrala ďalších 296-tisíc
Ilustračná snímka Zdroj: shutterstock.com/Thanida Siritan

Za mimoriadne šťastnú sa môže považovať dôchodkyňa, ktorá vyhrala 400-tisíc dolárov (395-tisíc eur). Nešlo totiž o jednu náhodu. Nemenovaná 70-ročná žena vyhrala v krátkej dobe až dve výhry na stieracích žreboch, informuje portál nbcnews.com.

Ako uviedla lotéria vo vyhlásení, dôchodkyňa sa najskôr radovala zo 100-tisícovej výhry, ktorú si išla vyzdvihnúť v sprievode najlepšej kamarátky. Neurobila tak okamžite. Do sídla lotériovej spoločnosti sa vybrali približne po týždni.

Výherný žreb Ultimate ash Instant Game si kúpila na čerpacej stanici v Newarku, najväčšom meste v štáte New Jersey, kde žije.

Prečítajte si tiež:

Akonáhle jej peniaze vyplatili, vybrali sa kamarátky domov. Cestou sa ešte zastavili v samoobsluhe v Doveri. Výherkyňa sa rozhodla ešte raz skúsiť svoje šťastie a kúpila si ďalšie tri žreby, tentokrát s názvom Serious Money. Hoci sa to zdá neuveriteľné, na jednom z nich objavila výhernú čiastku 300-tisíc dolárov, v prepočte teda ďalších asi 296 500 eur.

„Pre prvú výhru so mnou išla kamarátka. Keď sme potom videli, že som opäť vyhrala, len sme v aute neveriacky sedeli,“ povedala podľa portálu washingtonpost.com výherkyňa. „Bolo to absolútne šialené,“ dodala.

Šťastná žena sa tak na ceste otočila a opäť si to namierila do centrály. Ľahkovážne míňanie však neplánuje. Získanú sumu si podľa vlastných slov uložila do svojho dôchodkového fondu.

Prečítajte si tiež:

Neuveriteľné šťastie komentovala aj spoločnosť. „Gratulujeme tejto hráčke k dvojitej výhre. Máme radosť, keď vidíme, ako si hráči odnášajú domov vysoké výhry,“ pogratulovala výherkyni aj riaditeľka lotériovej spoločnosti Helene Keeleyová.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.