Zahraničné

Cyklista sa pohádal s vodičom. Ten to vyriešil ručne-stručne

kl.png
Zdroj: YouTube

Nepríjemný incident zachytila kamera.

Hádky medzi cyklistami a vodičmi sú v Londýne na dennom poriadku. Táto reakcia šoféra bola však viac než šokujúca. Zrejme mu už „praskli nervy".

Rozzúreného cestujúceho zachytila kamera v rušnej premávke v centre Londýna. Vodič bieleho Audi A7 sa dostal do konfrontácie po tom, čo nerešpektoval bezpečnosť cyklistov.

Zdroj: YouTube

Incident sa začal, keď cyklisti čakali na semafore v pre nich vyhradenom priestore. Aj keď je toto miesto určené len pre cyklistov, vodič to ignoroval a natlačil sa na nich. Cyklista, ktorý tvrdí, že mu vodič takmer prešiel po nohe, prišiel k nemu a upozornil ho na problém. Ten ho však ignoroval a šliapol na plyn.

Touto reakciou sa nepríjemnosť neskončila, pretože cyklista „upaľoval" za šoférom, aby na neho nakričal. Šofér sa rozhodol konfrontáciu vyriešiť ručne stručne a cyklistku udrel.

Video zverejnil na Youtube 26-ročný Judy. Svedok nemohol potvrdiť či auto naozaj ohrozovalo cyklistov, ale potvrdil, že nevenoval žiadnu pozornosť ich bezpečnosti.

„Konfrontácia medzi cyklistami a motoristami sú na dennom poriadku. Táto reakcia bola však šokujúca. Nikdy som nevidel, aby šofér reagoval fyzickým násilím," dodal svedok.
LONDÝN/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.