Zahraničné

Britka bola nespokojná so svojim účesom. Zabila sa v lese

Frances Warren
Zdroj: DailyMail

Farbenie vlasov bola jej závislosť.

Mladá britka sa zabila po tom, čo bola neustále nespokojná so svojim účesom. Farbením vlasov bola doslova posadnutá.

Frances Warrenovej (26) sa prestal páčiť jej odtieň blond dlhých vlasov. Niekoľkokrát si ich preto dala prefarbiť. S výsledkom však nikdy nebola stotožnená.

Zdroj: DailyMail

Starostlivosť o vlasy sa stala jej chorobou a závislosťou. Za jednu noc bola schopná odoslať 50 správ kaderníkovi, ktorého bombardovala prosbami, aby jej zmenil farbu. Tá sa jej zdala buď príliš žltá alebo biela. Pre vlasy doslova nenávidela svoj vzhľad.

Po tom, čo bola poslednýkrát u kaderníka, bola veľmi znepokojená a zmizla. Dva dni na to, našli jej telo v lese neďaleko domu.

Podľa lekára mala Frances trpieť úzkosťami a stresom. Predpísal jej aj antidepresíva, tie však odmietla užívať.

Frances spáchala samovraždu v máji v roku 2013, teraz o prípade informuje denník DialyMail, pre ktorý sa vyjadril aj jej priateľ Sam Cotton: „Počas dvoch mesiacoch mala problémy s vlasmi. Farbu si zmenila štyri až päťkrát, no neustále bola nespokojná a nahnevaná."

K celému prípadu sa vyjadril aj kaderník. „Chcela upraviť jej žltú farbu vlasov. Povedala, že by to chcela mať tmavšie. Tak som jej navrhol, že jej upravím vlasy len tónovaním, keby bola nespokojná, aby sme to mohli zmyť.

Po tom, ako som jej vlasy upravil, zostala v šoku a začala sa triasť. Ubezpečil som ju, že to nie je trvalé. Hneď v tej chvíli chcela, aby som ju znovu odfarbil, no ja som odmietol. V tom sa zrazu ukľudnila a povedala, že počká pár týždňov. To ma prekvapilo," dodal kaderník.

SEDGLEY/DailyMail, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti