Zahraničné

Tínedžerka porodila zdravé dieťa počas spánku

article-2547670-1B0990B600000578-953_634x405.jpg
Zdroj: Fox4

V umelom spánku bola pre nebezpečný vírus.

Tínedžerka z Kansasu porodila zdravého chlapčeka počas spánku. Lekári ju uspali, aby sa vyliečila zo zákernej chrípky. Nečakali však, že dieťa sa prihlási na svet o mesiac skôr.

Abigail Unruhová (19) dostala chrípku v decembri minulého roku. Najskôr si myslela, že trpí obyčajnou nádchou, no príznaky sa jej stále zhoršovali. Lekári ju začali liečiť na zápal priedušiek.

Na Silvestra, v siedmom mesiaci tehotenstva, odpadla a jej stará mama ju odviezla do nemocnice, kde ju museli pripojiť na dýchacie prístroje.

Zdroj: kctv

Lekári mladej žene diagnostikovali chrípku H1N1. Aby sa z chrípky rýchlejšie vyliečila, uviedli ju do umelého spánku na dva týždne.

O dva dni na to sa však dieťa hlásilo na svet. Doktori sa obávali Abigail urobiť cisársky rez, a tak porodila prirodzenou cestou. Aj keď sa Douglas narodil riskantným spôsobom o mesiac skôr, všetko dobre dopadlo.

Rodina Douglasa odfotila a dala do rámčeku k posteli Abigail, aby ihneď po prebudení uvidela syna. Abigail teraz ľutuje, že si pôrod nemohla užiť ako iné matky a syna videla až po dvoch týždňoch.

„Prišla som o dva týždne života môjho syna aj o pôrod," povedala Abigail.

Zdroj: kctv

Zdroj: Fox4

KANSAS/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.