Zahraničné

Poriadny šok. Muž si v kuchyni našiel susedkine auto

Auto skončilo v kuchyni
Zdroj: cambridge-news.co.uk

Auto šoférovala susedka, ktorá sa pokúšala cúvať.

O poriadnom šťastí môže hovoriť Angličan Nick Pool (40), ktorý si ničnetušiac varil klobásku v dome svojich rodičov v meste Bassingbourn. Iba niekoľko minút po tom, čo opustil kuchyňu do nej vrazilo cez stenu auto, uviedli to viaceré zahraničné médiá.

Zdroj: cambridge-news.co.uk
Muž stihol len ochutnať obed, keď vtom celým domom otriasol silný náraz. "Bola to taká rana, až som myslel, že nám na dom padlo lietadlo," povedal Pool. Keď sa rozbehol do kuchyne, našiel v nej "zaparkovaný" susedkin Citroën C5.

"Mal som neskutočné šťastie, že ma to auto nezasiahlo. Asi minútu predtým som v kuchyni varil," povedal stále otrasený Pool. Auto šoférovala susedka, ktorá sa pokúšala cúvať. Z doteraz nezistených príčin Citroën nabral rýchlosť a zacúval až do domu Poolovcov na opačnej strane cesty. Náraz prebúral stenu a odhodil kuchynskú rúru cez celú miestnosť. 

Zdroj: cambridge-news.co.uk
"Musela vraziť do domu rýchlosťou asi 50 km/h. Našťastie susede sa nič nestalo, celý náraz absorbovala zadná časť auta," povedal Pool. Auto poškodilo plynové aj vodovodné potrubia, v dôsledku čoho zaplavilo kuchyňu a pre unikajúci plyn museli požiarnici evakuovať celú ulicu.

BASSINBOURN, TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.