Tomu sa povie dvojitá radosť. Žena v jeden deň porodila a následne vyhrala parádnu sumu

Tomu sa povie dvojitá radosť. Žena v jeden deň porodila a následne vyhrala parádnu sumu
Šťastná výherkyňa. Zdroj: Facebook/Queen City News

Tomu sa povie dvojitá radosť. Američanka Brenda Gomez Hernandezová zo štátu Severná Karolína totiž v jeden deň prežívala dve obrovské radosti. Píše CNN.

Dátum, na ktorý Brenda nikdy nezabudne, je 9. november 2022. Najskôr priviedla na svet zdravé dievčatko a o pár hodín neskôr zistila, že v americkej lotérii Powerball vyhrala stotisíc dolárov (viac ako 95-tisíc eur).

Šťastné čísla pritom zvolila podľa dátumu narodenia svojich dvoch synov.

Prečítajte si tiež:

Väčšiu radosť však určite mala z tretieho potomka. „Myslím, že mi priniesla šťastie, som jej veľmi vďačná,“ poďakovala Hernandezová svojej prvej dcérke.

Šťastná rodina použije peniaze na splatenie domu, hoci nebudú v celkovej výške. Po zdanení im totiž na účet pribudne „len“ 65 015 dolárov, čo je v prepočte takmer 62-tisíc eur.

Powerball je veľká číselná lotéria, ktorá sa tiež žrebuje v hlavnom meste USA vo Washingtone a na dvoch tzv. amerických nezačlenených územiach – v Portoriku a na Amerických Panenských ostrovoch.

Na začiatku novembra v Powerballe zároveň padol rekordný jackpot, keď si výherca odniesol cez dve miliardy dolárov (1,9 mld. eur).

Pozrite si aj reportáž o spomenutom rekordnom jackpote v Powerballe.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti