Zahraničné

Šokojúca spoveď kontrolóra na letisku. Prezerajú si aj vaše intímne partie!

article-2549647-1B1BFD1200000578-527_634x317.jpg
Zdroj: DailyMail

A náramne sa pri tom zabávajú.

Hodnotenie ženských pŕs a rozkroku, aj tak si krátia chvíle pracovníci bezpečnostnej kontroly na letisku. Bývalý TSA operátor priblížil detaily ich práce. Do smiechu vám určite nebude.

Jason Harrington pracoval na letisku O'Hare v Chicagu od roku 2007 do roku 2013. Jeho spoveď doslova pobúrila verejnosť. Odhalil totiž tajomstvá práce bezpečnostných pracovníkov na letisku, ktorí sa nie raz potajme vysmievali cestujúcim.

Zdroj: DailyMail

V miestnosti bez okien a kamier, v ktorých sa striedali služby, si prezeral X-ray snímky nahých tiel cestujúcich. Pracovníci sa častokrát tešili z pohľadu na atraktívne telá žien. No prišlo aj k prípadom, kedy sa náramne zabávali na tukových zásobách tučnejších zákazníkov.

„Prezerali sme si snímky pekných cestujúcich, ale aj ľudí s nadváhou. Videli sme každý ich záhyb či piercing. Nevynechali sme ani intímne časti tiel. TSA by nemala tolerovať neetické správanie svojich zamestnancov. Každý cestujúci si zaslúži, aby s ním zaobchádzalo s úctou a rešpektom," povedal Jason.

Harrington sa vo svojej spovedi vyjadril, že niektoré postupy sa už stihli zmeniť. Zamestnanci by mali byť pod väčším dozorom.

Ostatné praktiky zamestnancov zverejnil denník DailyMail.

CHICAGO/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.