Táto žena mala návštevu ako z desivého sna

Denisa z Česka
Zdroj: TV Markíza,

Zaklopali jej na dvere a začali brať veci.

Hoci nikomu nič nedlhujete, môže vás navštíviť exekútor. Stačí ak si do bytu nasťahujete niekoho s dlhmi a exekútori ho môžu prísť hľadať práve k vám. O vlastný majetok tak musíte bojovať.

Pani Brňákovej z Česka sa o podobnom scenári ani nesnívalo. Myslela si, že má doma milujúceho priateľa. No a keď jej na dvere zaklopali exekútori a začali brať jej veci, zistila, že žije s niekým, kto dlhuje dva milióny českých korún.

Exekútori jej zobrali televízor a iné predmety. A to napriek tomu, že neboli zobratí, ani nemali nijaký spoločný majetok. Stať sa vám to môže aj na Slovensku.

Zdroj: TV Markíza,

PRAHA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti

ONLINE: Podľa Medvedeva by zásah na Kryme zo strany krajiny NATO znamenal 3. svetovú vojnu ON-LINE
  • Akýkoľvek zásah súvisiaci so situáciou na polostrove Krym zo strany členského štátu Severoatlantickej aliancie sa rovná vyhláseniu vojny Rusku, ktorá by mohla viesť až k tretej svetovej vojne.

  • Na najmenej 18 stúpol počet obetí, ktoré si vyžiadal pondelkový raketový útok ruských okupačných síl na nákupné stredisko v ukrajinskom meste Kremenčuk.

  • Ruské straty k dnešnému dňu. Ich sily v pondelok prišli o ďalších 250 vojakov, 15 tankov, 1 helikoptéru, 17 armádnych vozidiel a jeden systém protivzdušnej obrany.