Zahraničné

Mladá žena ponúka v dražbe svoje panenstvo druhýkrát. Ako je to možné?

Catarina Miglioriniová
Zdroj: huffingtonpost.com

Chcela by aspoň 680-tisíc dolárov (501-tisíc eur).

Brazílčanka, ktorá vlani prostredníctvom internetu vydražila svoje panenstvo za 780-tisíc dolárov, prichádza s touto ponukou opäť, tvrdiac, že predchádzajúci obchod nedospel do úspešného konca. Informovalo o tom v piatok internetové vydanie denníka Japan Times.

Minulý rok v októbri sa 21-ročná Catarina Miglioriniová zúčastnila internetovej aukcie, ktorá bola súčasťou dokumentárneho filmu austrálskeho režiséra Justina Siselyho s názvom "Hľadá sa panna". Dražbu vyhral istý Japonec, známy len pod menom Nacu, ktorý porazil konkurenciu 14 ďalších mužov pochádzajúcich najmä z Brazílie, ale aj z Indie, Austrálie a USA.

Zdroj: huffingtonpost.com

V novom videu Miglioriniová tvrdí: "Som stále panna, a to v každom zmysle slova. Nikto mi nemôže dokázať, že nemám pravdu." Mladá žena, ktorá pózovala nahá aj pre pánsky magazín Playboy, nedávno spustila vlastnú webovú stránku, pomocou ktorej sa po druhý raz pokúsi vydražiť svoju poctivosť.

Pre brazílsky bulvárny portál Pure People povedala, že očakáva najvyššiu ponuku za najmenej 680-tisíc dolárov. Minuloročný nevydarený obchod s 21-ročným Nacuom hodlá popísať vo svojej pripravovanej knihe. Jej matka Mary bola rozhodnutím svojej dcéry "vyvedená z miery". "Neschvaľujem to, ale neprestanem ju ľúbiť," uviedla.

Podľa britského denníka Daily Mail vyvolalo Miglioriniovej vlaňajšie rozhodnutie predať svoje panenstvo pobúrenie po celom svete, pričom niektorí ju označili za viac než prostitútku. Ona svoj krok obhajovala slovami: "Beriem to ako obchod. Mám možnosť cestovať, byť súčasťou filmu a dostávam k tomu aj bonus."

Zdroj: huffingtonpost.com

https://www.youtube.com/watch?v=yaKtua0w3tM


BRAZÍLIA/ TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.