Takto vyzerá pestúnka, ktorá odrezala 4-ročnému dievčatku hlavu

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

V rodine, kde došlo k vražde, pracovala táto 38-ročná žena ako pestúnka tri roky.

Žena, ktorá je podozrivá z pondelkovej vraždy štvorročného dievčatka v Moskve, sa k zločinu priznala a spolupracuje s vyšetrovateľmi.

Podľa denníka DailyMail žena vraždila v afekte hnevu po tom, čo sa dozvedela, že si jej manžel založil novú rodinu v Uzbekistane, kým ona pracovala v Rusku. Polícii sa priznala, že dievčatko najskôr uškrtila a potom mu odrezala hlavu kuchynským nožom.

https://www.youtube.com/watch?v=JH_bUFbVGNE


Výsledky doterajšieho vyšetrovania

Pestúnka, ktorá je matkou troch detí, v pondelok ráno počkala, kým rodičia dievčatka odídu s jeho starším súrodencom z bytu. Potom dievčatko zavraždila, odrezala mu hlavu, byt podpálila a z miesta činu ušla. Bezhlavé telo dievčatka našli hasiči privolaní k likvidácii požiaru v byte na severozápade Moskvy.

Ženu, oblečenú v hidžábe, s odrezanou hlavou dieťaťa v rukách a vykrikujúcu" "Alláhu akbar", zadržali v blízkosti stanice metra Okťabrskoje Pole. V čase zatýkania bola zrejme pod vplyvom psychotropných látok. Vyšetrovatelia nariadili vykonať psychiatrickú expertízu s cieľom zistiť, či bola schopná posúdiť svoje konanie a jeho dôsledky.

V prípade, že psychiatri usúdia, že pestúnka bola v čase zločinu príčetná a súd ju uzná za vinnú, hrozí jej dlhoročné väzenie.

Vyšetrovaním sa zistilo, že v rodine, kde došlo k vražde, pracovala táto 38-ročná žena ako pestúnka tri roky. Starala sa o dve deti a rodičia nemali k jej práci žiadne výhrady, ani si u nej nevšimli nič podozrivé. V januári odcestovala do rodného Uzbekistanu na dovolenku.

Matka obete sa psychicky zrútila

https://www.youtube.com/watch?v=iQtW0k96LzE


MOSKVA/TASR, DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.