Nešťastie v láske, šťastie v hre. Zadlženú ženu, ktorú opustil manžel, zachránil dvojitý jackpot v lotérii

Nešťastie v láske, šťastie v hre. Zadlženú ženu, ktorú opustil manžel, zachránil dvojitý jackpot v lotérii
Ilustračná snímka. Zdroj: shutterstoc.com/Noradoa

Na ženu z kolumbijského mesta Barranquilla sa v ťažkej životnej situácii usmialo šťastie. Potom, čo jej po rozchode s manželom hrozilo, že príde o strechu nad hlavou, vyhrala v lotérii jednu z najväčších súm v histórii Kolumbie, s odvolaním sa na média z juhoamerickej krajiny o tom informuje portál Daily Mirror.

Nemenovaná Kolumbijčanka rok po tom, čo ju opustil manžel kvôli jej najlepšej kamarátke, si v ťažkej finančnej situácii zo zúfalstva kúpila dva tikety do lotérie Super Giros. Na jej veľké prekvapenie boli nakoniec obidva výherné a celkovo si prišla na 1 568 miliónov kolumbijských pesos (v prepočte 310-tisíc eur).

Na každom tikete pri tom mala iné čísla. V spomínanej lotérii sa totiž žrebuje dvakrát a o jackpot ide vtedy, keď sa niekomu podarí trafiť obidve sady čísiel. Pravdepodobnosť, že sa to stane, je tak extrémne nízka.

Prečítajte si tiež:

​Nemohlo sa to stať v lepšom čase. Žena totiž už z platu krajčírky nevládala splácať hypotéku, ktorá pohltila všetky jej úspory. Na krku jej navyše zostala aj dcéra študujúca na súkromnej škole a jej sen, že zabezpečí pre svoje dieťa vzdelanie, ktorej sa jej samotnej nedostalo, bol vážne ohrozený.

Ako výherkyňa priznala, po výhre sa jej ozval aj bývalý partner, aby jej zagratuloval. Dodala však, že bola rada, že jej netelefonoval iba kvôli peniazom.

​Historicky najväčší jackpot padol v novembri v USA. Viac v priloženom videu:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.