Žena vyhrala miliónový jackpot. Potom prišla šokujúca správa

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Zdroj: Profimedia.sk

Rachel a jej priateľ Liam z Veľkej Británie si začali plánovať svoj vysnívaný život. Mladej žene totiž lotériová spoločnosť oznámila, že uhádla čísla jackpotu a vyhrala v prepočte neuveriteľných 206 miliónov eur. Radosť však netrvala dlho, prišla šokujúca správa. Za zakúpený lístok totiž nezaplatila, informuje The Sun.

Päť týždňov po sebe podávala Rachel cez aplikáciu rovnaké čísla - 6, 12, 22, 29, 33, 6 a 11, kým ju konečne 26. februára 2021 vyžrebovali. Jeden lotériový lístok vyšiel na 2,8 eura. V mobile je svietilo oznámenie, že je milionárka. Malo to však háčik.

Rachel zavolal do lotériovej spoločnosti, aby sa prihlásila k výhre. Hlas v telefóne jej však oznámil, že platba pri kúpe posledného tiketu neprebehla, pretože na jej účte nebol dostatok peňazí, tiket bol tak neplatný. Aj napriek tomu odoslala mobilná aplikácia žene oznámenie, že vyhrala rozprávkový obnos.

Prečítajte si tiež:

​„Áno, máte správne čísla, ale na svojom účte ste nemali finančné prostriedky na zaplatenie lístka, takže to v skutočnosti neprešlo,“ oznámili jej zdrvujúcu správu.

„Úplne mi to zlomilo srdce, keď sme počuli muža v telefóne povedať, že sme si lístok v skutočnosti nekúpili,“ povedal Liam, ktorý si už predstavoval ich vysnený dom.

„Poznáme Rachelin príbeh a dúfame, že si skoro zakúpi lístok na ďalšie veľké žrebovanie,“ uviedol pre msn.com hovorca spoločnosti Camelot, ktorá lotériu prevádzkuje.

Rachel teraz verí, že čísla, ktoré používala celé týždne, sú nešťastné a už ich pri tipovaní nepoužíva.

Pozrite si archívnu reportáž z Televíznych novín z 15.1.:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti