Zahraničné

Boh mu povedal, kedy vstane z vozíka. A tak sa aj stalo

article-2556476-1B5FAA9200000578-287_634x630.jpg

Mladík tvrdí, že mu Boh oznámil deň, kedy začne znovu chodiť.

Prípad plný otáznikov sa stal mladíkovi, ktorý zo dňa na deň vstal z invalidného vozíka. Tvrdí, že ho uzdravil Boh a v spánku mu prezradil, kedy sa opäť postaví na nohy.

Nepríjemný športový úraz z októbra 2013 spôsobil 20-ročnému mladíkovi z Michiganu ochrnutie. Joel Haler, ktorý študuje v Holandsku, počul pri športovaní obrovské puknutie v chrbtici. Na druhý deň nemohol vstať z postele.

Lekári nevedeli na jeho ochrnutie od pása nadol uviesť špecifický dôvod. „Vedel som, že si na to budem musieť rýchlo zvyknúť," povedal Joel.

Zdroj: Facebook

Syn pastora po úraze začal pochybovať o svojej viere. Častokrát sa pýtal. „Bože, prečo mi to robíš?" Na začiatku januára sa mu však prisnil zvláštny sen, v ktorom videl veľký nápis J23. O týždeň neskôr k nemu v kostole prišiel chlapec (4) a povedal: „Joel, budeš chodiť vo štvrtok."

„Povedal mu to Boh. Vedel som, že práve štvrtok bude 23. januára a veril som, že vtedy sa opäť postavím na nohy" tvrdí mladík.

Joel nedokázal v noci zo stredy na štvrtok spať. Čakal, či sa zázrak naozaj naplní. Ráno začal cítiť brnenie v prstoch. „Sú ľudia, ktorí si myslia že to nie je možné. Chcem ich však týmto povzbudiť," informuje denník DailyMail.

Lekári sú ohľadom tohto zázraku naozaj skeptickí. Vy si názor utvorte sami.

Zdroj: Facebook

USA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.