Zahraničné

Obrovská tragédia. Dievčatko (†1) roztrhal pitbull

Dievcatko roztrhal pitbull.jpg

Matka a jej nevlastný otec boli počas tragédie v dome.

Obrovskú rodinnú tragédiu rieši britská polícia. Avy - Jayne Corlessovú, ktorá nemala ešte ani rok, odviezli záchranári do nemocnice v Blackburne Pote po tom, čo ju napadol pitbull.


Zviera na ňu zaútočilo, keď spala v postieľke v dome jej nevlastného otca. Policajti sa ju snažili spoločne so záchranármi oživiť, ale dievčatko nakoniec svoj ​​boj o život prehralo. 

Pitbull rozrthal dievčatko na kusy

Dievčinina matka Chloe Kingová (20) a jej nevlastný otec Lee Wright (26) boli v čase tragédie na prízemí domu, zatiaľ čo hore ich pes trhal dievčatko na kusy. Oboch najskôr polícia obvinila zo zanedbania starostlivosti o dieťa. Neskôr svoje rozhodnutie prekvalifikovali na obvinenie zo zabitia. Skutočnú príčinu smrti dievčatka však preukáže až pitva. Uviedol to server DailyMail.

https://www.youtube.com/watch?v=EzYFvo1M11wPresná rasa psa, ktorého už utratili, nie je známa, ale polícia tvrdí, že išlo o rasu podobnú americkému pitbullovi. Na jeho agresivitu si už niekoľkokrát na polícii sťažovali susedia obvineného páru. Psa popísali ako zúrivé a desivo vyzerajúce zviera. Pes minulý rok napadol a zabil mačku zo susedstva.

LANCASHIRE, Daily Mail

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.