Zahraničné

Nechutné. V takejto špine a smrade žili aj tri malé deti

V takejto spine vychovávali rodičia svoje tri malé deti
Zdroj: Daily Mail

Byt bol plný hnilých potravín, prázdnych obalov od jedla, plechoviek a fekálií.

Krutá matka a otec nechali svojich troch synov žiť v takejto špine.

Zdroj: Daily Mail
Marla Everett (32) a Matthew Cartwright (39) žili v dome v Grimsby, Lincolnshire. Ich príbytok bol plný hnilých potravín, prázdnych obalov z fast foodu, plechoviek a fekálií.

Čo je najhoršie, s nezodpovednými rodičmi žili aj ich traja synovia. A keby nebolo susedov, mohla sa stať aj tragédia. Pani Beckettová zbadala dvojročného chlapca samého v byte na balkóne na treťom poschodí. Sedel tam, nohy mu trčali cez kovové mreže. „ Nemohla som uveriť, že dieťa bolo samé na balkóne. Chlapec plakal a kričal, búchal na dvere balkóna v nádeji, že mu niekto otvorí," opisuje nebezpečnú situáciu pani Beckettová. Našťastie svedkovia privolali políciu.

Keď policajný dôstojník dostal povolenie dostať sa do domu, nestihol sa čudovať. Vyrútil sa na neho roj bzučiacich múch. Bolo cítiť zápach moču, výkalov a zatuchnutého smradu po alkohole. Rodičia spali, pretože obaja boli opití.

" Celé to miesto bolo v strašnom neporiadku, " povedala pani Beckettová.

" Boli tam odpadky, výkaly, použité plienky a špinavé utierky na podlahu. Tiež balíky s jedlom, prázdne plechovky od piva, fľaše a cigarety."

Oboch rodičov odsúdili za týranie chlapcov. (3,2,1). Muža uväznili na 15 mesiacov a ženu na rok. Sudca dovolil zverejniť aj ich mená, ako odstrašujúci prípad. Deti umiestnili do pestúnskej starostlivosti.

LINCOLNSHIRE, Daily Mail

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti