V piatok trinásteho sa jednoducho nedarí! Kuriózna lúpež baví internet

Lupiči si zjavne pomýlili profesiu, lúpež "zahrali" dokonale.
lupiči, švédsko, Štokholm Zdroj: YouTube

Za také divadlo by sa nehanbila žiadna komédia.

Internet sa zabáva na videu s dvomi maskovanými lupičmi, ktorí sa rozhodli vykradnúť hodinárstvo v jednom obchodnom dome vo švédskom Štokholme.

Scénu ako vystrihnutú z klasickej komédie natočil náhodný svedok. Ten od mužov stál iba tri metre, lupiči o natáčaní po celý čas vedeli, no nedokázali mu zabrániť. Výsledkom je unikátna scéna, ktorá akoby bola vystrihnutá z hollywoodskej produkcie. Video na internete za štyri dni videlo približne 900-tisíc ľudí. Celá kuriózna akcia sa odohrala v piatok trinásteho mája, takže sa povery v tomto prípade potvrdili.

https://www.youtube.com/watch?v=fhcJxcJyuqo


Dvojica mužov s punčochami na hlave sa dopoludnia neúspešne pokúšala dostať do obchodu s hodinkami Klockmaster v štokholmskej nákupnej galérii. Keď sa im to konečne podarilo, jeden z lupičov si všimol, že ich celý čas natáčali. Preto sa rozbehol k autorovi záznamu a pokúsil sa vystreliť do vzduchu z pištole, to sa tiež nepodarilo.

Muži sa potom snažili čo najrýchlejšie vyrabovať obchod a napriek tomu, že dvakrát neuspeli pri štartovaní skútra, nakoniec za pozornosti okoloidúcich konečne odišli. Objemný mech s lupom ťahali za sebou. Ich strastiplnú akciu ukončila polícia.

ROK/IDNES

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Štokholm

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.