Otrasný prípad! Matka požičiavala dieťa pedofilovi, aby splatila dlh

Pedofil a dieťa
Zdroj: Shutterstock.com

Muž už v minulosti dokonca ukradol cudzie dieťa, aby sa nad ním mohol ukojiť.

Kriminalisti z Vysočiny vyšetrujú otrasný prípad sexuálneho zneužívania jeden a pol ročného chlapčeka. Najstrašnejšie na celej veci je, že v prípade nefiguruje len pedofil, ale aj chlapcova matka, ktorá batoľa „zapožičala" na sexuálne hrátky. Policajti na tlačovej konferencii v Jihlave oznámili, že matka chlapčeka prvý krát zapožičala na sexuálne hrátky minulý rok na jar. Jej motívom bolo splatenie dlhu, pretože pedofilovi dlžila peniaze a chcela takto pohľadávku zmazať, píše TN.cz.

Druhý krát už dieťa požičala priamo za peniaze, policajti nechceli uviesť o akú sumu sa jednalo. Preto je vyšetrovaná aj ona, nie len deviant, ktorý mal o hrádky s batoľaťom záujem. Dobrou správou v tomto prípade je, že sa zvrhlý muž nad chlapcom podľa všetkého "len" ručne ukájal a neskúšal s ním súložiť. Policajti behom vyšetrovania zistili, že muž v minulosti dokonca ukradol cudzie dieťa, aby sa nad ním mohol ukojiť.

To sa stalo v roku 2012 na Havlíčkobrodsku. Aj vtedy mužovi asistovala spomínaná krkavčia matka. Dvadsaťosemročný deviant potom dievčatko, ktoré malo tiež len rok a pol, pohodil v lese a odišiel. Dieťa prežilo len vďaka tomu, že ho objavili okoloidúci. Preto má pedofil na krku obvinenie zo znásilnenia a porušovania domovej slobody, a ešte z pokusu o vraždu. Tím pádom môže za mrežami stráviť až 20 rokov.

BRATISLAVA/ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Pedofil

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.