Zahraničné

Kramný v Egypte ešte plakal, teraz mal na perách hrôzostrašný úsmev

Súd poslal Petra Kramného do väzenia
Zdroj: čt24

Pozrite si exkluzívne video.

Súd v Karvinej poslal do väzby Petra Kramného, ktorý je obvinený z vraždy svojej ženy a dcéry na dovolenke v Egypte. Sudkyňa väzbu zdôvodnila nebezpečenstvom úteku a ovplyvňovaním svedkov. Kramný na súde dlho vypovedal.

Zdroj: čt24
Rokovanie súdu sa začalo nezvyčajne skoro, už o piatej ráno. Predseda súdu Ján Chowaniec povedal, že dôvodom sú iné pracovné povinnosti sudkyne. Rozhodovanie trvalo do ôsmej hodiny, pretože Kramný sa rozhodol vypovedať.

Zdroj: tn.cz


Petra Kramného v utorok polícia obvinila z vraždy manželky a dcéry, podrobnosti však zatiaľ neoznámila. Podľa šéfa moravskoslezskej polície Tomáša Kužela sú však dôkazy presvedčivé.

Dôkazy nazbierali v Českej republike
" Dôkazy svedčia o mužovej vine, " povedal novinárom z MF Dnes šéf krajskej polície Tomáš Kužel. Či sa Peter Kramný k vraždám priznal, však nechcel Kužel spresniť.

Denník Blesk s odvolaním sa na svoj tajný zdroj uviedol, že českí kriminalisti už majú k dispozícii výsledky pitvy tiel zavraždených Češiek, ktoré vykonali patológovia v Egypte. Navyše kriminalisti údajne našli spojenie medzi smrtiacim jedom a Petrom Kramným.

Čo odkázal Petrovi Monikin otec?

Pre rodičov Petra Kramného aj zavraždenej Moniky Kramnej bolo stredajšie ráno veľmi šokujúce. Absolútne netušili, že by Peter Kramný mohol byť obvinený z vyvraždenie svojej vlastnej rodiny.

Keď sa to stalo, rodičia Petra Kramného sa zrútili, uzavreli sa doma a čakajú, čo sa bude v nasledujúcich hodinách diať.

Ako na desivú informáciu reagoval otec Moniky? Kramnému stále verí! "Jediné, čo poviem je, že ešte verím furt zaťovi, že to nie je možné. Ja ho poznám dosť dlho a neverím tomu, že by to urobil," povedal otec Moniky novinárom z Blesk.cz.


KARVINÁ, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti