Zahraničné

Čo je láska? Odpoveď nájdete v tomto príbehu. Zarosia sa vám oči

Bez názvu.png
Zdroj: YouTube

Manžel sa stará o chorú ženu celý deň, pretože ju miluje.

Možno ani vy neveríte na lásku na celý život, pretože v dnešnej dobe končí veľa manželstiev rozvodmi. Našli sme však jedno, ktoré je naplnené skutočnou láskou na celý život. Pozrite si dojímavý príbeh chorej Glade a jej obetavého manžela Billa.

„Pamätám si vôňu jej šampónu z detských čias. To, že máme byť spolu som pochopil, keď som mal 17 rokov. Dnes sa o ňu starám celý deň a som šťastný, že ju môžem milovať celý život," rozpráva príbeh lásky Bill.

Zdroj: YouTube

Nie je pre mňa ťarchou pomáhať jej. Robím všetko od chvíle, keď vstane, až do momentu, keď ide spať. Umývam jej zuby, pomáham so sprchovaním aj s obliekaním.

Je pre mňa šťastím venovať sa žene, ktorú som miloval celý život a stále aj milujem. Tento rok oslávime 50-te výročie manželstva.

Prvýkrát som ju zbadal, keď som mal osem rokov a jej brat sa stal mojím najlepším priateľom. Niečo sa v nás pohlo, až keď som mal 17 a ona 16 rokov. Vtedy som pochopil, že máme byť spolu.

Zdroj: YouTube

V rokoch 2004 a 2005 si všimli, že niečo nie je v poriadku. Glade diagnostikovali Alzheimerovú chorobu. Bývanie pri mori nim však prináša veľa možností. Bill si napríklad namontoval na bicykel sedačku a vozí ju popri pobrežiu.

"Láska znamená, že pre ňu môžem urobiť čokoľvek."

Pozrite si celé video s titulkami. Možno sa aj vám zarosia oči.


BRATISLAVA/Youtube, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.